Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31689 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Polityczni padlinożercy szczytują

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za 39 dni przyjdzie czas na podjecie decyzji przy Urnie wyborczej. Zmobilizujmy się i dajmy zjednoczonej prawicy szansę na dokończenie zapowiadanych reform. Pokażmy czerwona kartkę "politycznym padlinożercom głosując na listy zjednoczonej prawicy.

 

 

Słuchając w ostatnich dniach Piaseckiego, Morozowskiego Wagner czy innych politycznych padlinożerców z tzw. medialnej totalnej opozycji odnoszę wrażenie, ze są oni skłonni do wydobycia z informacyjnej czeluści najbardziej "zepsutych schabowych" tylko po to aby namieszać Polakom w głowach.

Otóż po raz kolejny piszę w tym miejscu, że Polacy to mądry naród, który przez lata fałszywych przekazów z TVN, Polsatu czy Michnikowej szczujni potrafi już rozróżnić prawdę od fałszu. Fałszywa narracja w/w "politycznych padlinożerców" nie jest już w stanie ogłupić przeciętnego Polaka.

Każdy logicznie myślący obywatel naszego kraju zauważył, że skutkiem oporu wobec zmian w resorcie sprawiedliwości wydłuża się czas rozpatrywania pozwów sądowych. Sędziowie we własnym gronie piorą wewnętrzne brudy kosztem obywatela. To nie PIS jest temu winien lecz sędziowska kasta wspierana przez niegodnych pożałowania prawników
Do dnia dzisiejszego sądy nie oczyściły się z sędziów wydających wyroki i postanowienia w sposób godzący w dobre imię większości sędziów. ( Sprawa Durczoka, Najsztuba, Gawłowskiego etc. )
Dla politycznych padlinożerców nie jest faktem oczywistym, że ponad milion metrów sześciennych warszawskiego gówna uniemożliwia normalne funkcjonowanie gospodarstw rolnych leżących nad Wisłą na północ od Warszawy.

W/g politycznych padlinożerców najważniejsze osoby w Polsce nie powinny latać samolotami o statusie HEAD albowiem to są koszty obciążające podatników. Jakoś nie zauważali oni setek miliardów złotych, wypływających z kieszeni polskiego podatnika do kieszeni po prostu złodziejskiej mafii rządzącej w Polsce w latach 2007 do 2015.

W/g politycznych padlinożerców nijaki Timmermans może porównywać bezkarnie polskiego sędziego do sędziego orzekającego w Niemczech za czasów Adolfa Hitlera.

W/g politycznych padlinożerców Polacy nie powinni żądać od potomków niemieckich faszystów wojennych reparacji albowiem rzekome ( w/g narracji totalnej opozycji) reparacje nam się nie należą

Wytrzymajmy jeszcze te 39 dni w oparach absurdów wylewających się z ust pseudo dziennikarzy TVN, Polsatu, Onetu michnikowej szczujni i tym podobnym politycznych padlinożerców

https://www.salon24.pl/u/wprost/982833,polityczni-padlinozercy-szczytuja

KOMENTARZE

 • Brawo
  Brawo za temat. Daje5
 • Reparacje
  W zeszłym roku w Listopadzie było spotkanie szefów MSZ RFN i 3RP i we wspólnym oświadczeniu nic nie było reparacjach. Paliwo smoleńskie się wykończyło, więc to jest nowy bajer dla pisowskiego ludu.
 • Agitka polityczna trochę nieskładna, podejrzewana o sarkazm
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  czyli o intencję przeciwną do wynikającej z głównych stwierdzeń.

  Nie wiem, jacy są Polacy. Biorąc pod uwagę, jak sobie dali rozkraść państwo, zdegradować wszystkie osiągnięcia materialnej cywilizacji, przejść z własnego na wyrobek do kolonialistów niegdyś ich kraju, nie wydaje mi się, aby można byłow o nich mówić "potrafia już rozróżnić prawdę od fałszu".

  Buce cieszą się, nie dostrzegając, że mają rękę w nocniku, ale przecież jest tak fajnie w tym łajnie.

  O sędziach prawda, niestety nie cała, zakończona sugestią, iż konktretne wyroki są niedorzeczne, no bo wprzódy gawiedź je wykpiła. Takie fałszywa "kropka nad i".

  Gówno, jak to gówno, przylepia się do obrzuconych, a nie sr...jących. Skandaliczne jest to, że rządowe środki zaradcze były postanowione tak późno, oraz to, że sprawa ta ujawniła po raz kolejny, że samorządy opanowane przez opozyję stają się państwami w państwie. Raz na zawsze powinno się z tym skończyć, np. zakazując startowania w wyborach samorządowych członkom partii politycznych.

  Sprawa lotów to demontaż państwa, poprzez demontaż służb usprawniających zarządzanie państwem. Byle prywaciarz kantuje nas na wliczaniu w koszty prywatnych przejazdów, a polityk nie może pogruchać z żoną w państwowym samolocie? Polacy mają jednak nierówno pob beretem, co ujawniło się też w ich elicie, korzystającej z neonu24.

  Timmermans jest agentem wpływu, któremu się wydaje, że wspiera polskich sędziów w wydawaniu wyroków korzystnych dla zachodnich, okupacyjnych w Polsce, koncernów. Nie wiem, czy kiedyś zasłużymy na nieprzekupnych sędziów, zapewne wystarczą nam "niezawiśli".

  Jeśli chodzi o reparacje, to mimo, że się nam należą, nie powinny być Polsce wypłacone, bo zostaną rozkradzione, tak jak rozkradzione zostały łupy wojenne. Polacy to taki naród, który jak Radziwiłowie rozdrapuje wszystko, co może. Zbyt wiele w nas, Polakach, Żydowstwa.

  No i na koniec spójrzmy, w jaki ściek zamienił się neon24. Jakie tematy na nim brylują. Nigdy nie myślałem, że obecny zestaw adminów może być tak zły, jak udowadnia swoją działalnością. Tragedia.

  Wszyscy autorzy, którzy pisali coś konstruktywnego, lub krytycznego, o obecnych czasach, odeszli.

  Zostali sami "polityczni padlinożercy" ogrzewający ""zepsute schabowe".
 • Nowe wyzwanie dla TVP
  Decyzja PO o końcu bojkotu TVP stawia wyzwanie określenia strategii programowej dla dziennikarzy mentalnie sprzyjających PiS.

  Pierwsza możliwość to "Strategia doraźnej bijatyki". Prowokujące pytania, przerywanie wypowiedzi, złośliwe komentowanie. Wedle dziennikarstwa w stylu TVN.

  Druga możliwość to "Strategia głębokiej konfrontacji". Wprowadzenie do otwartej debaty programowej opozycji do PiS (Konfederacja) i stawianie poważnych problemów (suwerenności politycznej, wolności gospodarczej, ustroju demokracji ...).

  Na "Strategii głębokiej konfrontacji" zyskałaby kultura życia publicznego i Polska.
  Kto może zyskać na "Strategii doraźnej bijatyki" ?
 • @Andrzej Madej 11:07:21
  "Druga możliwość to "Strategia głębokiej konfrontacji". Wprowadzenie do otwartej debaty programowej opozycji do PiS (Konfederacja) i stawianie poważnych problemów (suwerenności politycznej, wolności gospodarczej, ustroju demokracji ...). "

  Na to bym nie liczył. Konfederacja zjada intelektualnie i ideologicznie całą pomagdalenkową "klasę" "polityczną".

  Ukłony
 • @ Autor
  Czy spodziewasz się po wygranych przez pis wyborach dalszych tajnych negocjacji w sprawie 447?
 • @Jasiek 11:16:06
  Faktyczne obecnie cała ekipa TVP jest przygotowana na "Strategię doraźnej bijatyki". Widać to choćby w zmianie sposobu traktowania przez prowadzących przedstawicieli PSL i K15.

  Ale czy konfrontacja z "osłabioną" czy "ocieploną" PO jest gwarancją na sukces PiS ?

  Nie zapominajmy o pochopnej radości PiS z zagarnięcia żony Jana Maria Rokity do swojej ekipy (Prezydenta). Za Wiki " ... 14 września 2007 została powołana na stanowisko doradcy prezydenta Lecha Kaczyńskiego do spraw kobiet. Tego samego dnia jej mąż ogłosił wycofanie się z polityki, motywując swoją decyzję miłością do żony. ..."

  Moim zdaniem to był wówczas punkt zwrotny w kampanii wyborczej ...
 • @ Autor
  //W/g politycznych padlinożerców najważniejsze osoby w Polsce nie powinny latać samolotami o statusie HEAD albowiem to są koszty obciążające podatników. Jakoś nie zauważali oni setek miliardów złotych, wypływających z kieszeni polskiego podatnika do kieszeni po prostu złodziejskiej mafii rządzącej w Polsce w latach 2007 do 2015.//

  A to PiS nie miał być inny od poprzedników? Nie obiecywał "dobrej zmiany"? Szanowny Autor, po tym, jak mu KACZKA NAROBIŁA NA GŁOWĘ (Prezes pokazał narodowi polskiemu środkowy palec:
  http://swiatowid.neon24.pl/post/150317,prezes-pokazal-narodowi-polskiemu-srodkowy-palec ) dalej udaje, że nic się nie stało?

  Nie dociera do Autora, że linia PiS to linia ciągłych zdrad własnych obietnic wyborczych - i przy okazji - zdrad interesów narodu polskiego? Odsyłam do "Coście, wyborcy PiS, uczynili z tej krainy?" ( http://swiatowid.neon24.pl/post/149449,coscie-wyborcy-pis-uczynili-z-tej-krainy ).
 • @Tezeusz 09:36:46
  Dzieki za odwiedziny i ocene
  Pozdr
 • @Jasiek 11:16:42
  Skoro Kaczor obiecał żydkom w kampanii wyborczej że zapłaci to zapłaci.
  To słowny człowiek, więc te parę groszy się znajdzie
 • @Światowid 12:43:55
  Zdradzaja,zdradzaja a ludzie to w dupie maja , i dlatego rzadzi PIS
  Dlaczego?
 • @interesariusz z PL 11:06:05
  //No i na koniec spójrzmy, w jaki ściek zamienił się neon24. Jakie tematy na nim brylują. Nigdy nie myślałem, że obecny zestaw adminów może być tak zły, jak udowadnia swoją działalnością. Tragedia.//

  Tragedia?

  8-)))))
 • Zakładam partie polityczną.
  Zakładam partie polityczną
  PPPP
  Obiecuję :

  - darmowego Netflixa i HBO
  - konsola dla każdego Polaka
  - darmowe żłobki i przedszkola dla wszystkich starych blogerów
  - darmowe leki dla osób poniżej 40 roku życia
  - bon 100 £ miesięcznie do McDonald dla każdego
  - dopłata do whisky 80 %
 • @Husky 15:45:46
  To whisky miewa 80%.
  Czy ja źle widzę ???
 • @Husky 15:45:46
  To chyba odpowiedź na program pani Małgorzaty
  też będzie sporo rozdawać ale jeszcze więcej ma zatrzymać
  t zn zatrzyma smog , wycinkę lasów , plastik i śmieci
  chodzą słuchy ,że nawet zatrzyma nadejście zimy w tym mrozu
  co siłą rzeczy pozwoli ludziom zaoszczędzić na opale
  w tej sytuacji , nie trudno dostrzec ,że tym razem
  w Warszawie pojawił się Woland
 • @Andrzej Madej 17:18:39
  mojego wyrobu
  8-)))
 • @puuuq 17:21:38
  tak
  dokladnie tak
 • @Husky 13:05:29
  "Skoro Kaczor obiecał żydkom w kampanii wyborczej że zapłaci to zapłaci.
  To słowny człowiek, więc te parę groszy się znajdzie"

  300 mld $ to parę groszy...
  No ale ktoś jest takim debilem, że nazywa Ś.P. Zacharczenkę banderowcem, to się nie dziwię.
 • @Jasiek 18:18:25
  Dla mnie to tylko jeden debil banderowiec mniej
  Teraz jest ok.
  Niech orbituje
 • @Husky 18:25:37
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  no to pokazałeś swoją najczarniejszą stronę,

  a może jesteś jak Światowid, pod psim pseudo pisze wielu oszołomów ?
 • @interesariusz z PL 21:19:31
  Mogę pokazać i białą stronę
  W myśl zasada dobry banderowiec to........ martwy banderowiec
  Tak uważam
 • @Husky 18:25:37
  "Dla mnie to tylko jeden debil banderowiec mniej...."

  Życzę ci, żeby ktoś tak kiedyś powiedział o tobie.
  Wtedy też będzie ok.
 • @Husky 21:40:44
  "Mogę pokazać i białą stronę"

  Już nie możesz.
 • @Jasiek 22:15:01
  i vice versa
  Wtedy też będzie ok.
 • @Husky 22:35:37
  Wtedy nie będzie jednak ok, ponieważ ja nie jestem krypto-neotrockistowskim debilem.
 • Pis nie winny!! Ale zawsze jest wymowka jesli ma wiekszosc to ....
  Takie gadanie to niech Morawiecki oredzie do Narodu!! Ludzie wiecie ze mamy problem z betonem potrzebujemy waszego wspacia. Tusk mial wiekszosc mogl Smolens ogarnac? Kaczynski jak Macierewicz gada i potem ... zero nic ... jesli za Smolensk smierc brata !! I co ?? Jaja se.ro ia z nas sprawdzaja nasza inteligencje. SKOKI AMBER GOLD Tusk sie smieje w ryj macie wladze.zamknijcie mojego syna! Vi mowia ze Putin wszedzie wojna tuz tuz a od 2008 roku??? A co tydzien polsat panstwo w panswie i pokazuja patologie Hhhahah i ten glowny prokurator tam no.wimy widzi.y vos nie tak
 • ...
  Oni tak specjalnie.nakrecaja spoleczenstwo !!! Kwasnieski Stolzmann czy vos takoego pozamykaja wszystkich.heheb Jaruzelskiego ? Po smierci a to zwykle.kur..... i zawsze ten winny tamten winny .. to znaczy ze sie nie nadaja do rzadzenia. Wiec mlodzi pisowcy poowcy nie zmieniajcie partii rozjebcie goreeee powinoo byc jadni.maja.swoje zdanie drudzy swoje ale jak szefowie mowia jedno a robia nic to jaki huj? Pis koscieli po barciel na lewo sld ok prl narodowcy wiec jak mlodzy rozwala system od dolu nie wazne gej zyd bialy rudy .. jak walczym nl. Ue ? Dla polski to razem potem sie klocimy koey wiecej mradnie. A my ...
 • Pytanie mam do was.
  Siec stacji bezynowych STAR w Niemczech znacie temat? Takich mam pitykow od tego waszego pierdzielenia!! Orlen w F1 inwestuje nikt za nasza granica nie wie vo to Orlen no w czechach Beznine a Niemczech STAR . Miasteczko Bad Oyenhauzen tysiace busikow aut z polakami zjazd z A2 i trzeba bylo przez miasteczko.przejezdzac. Aral i jeszcze jedna stavja 24 h dzienni tysiace pol aut a stacja STAR ?? W nocy nieczyna i spytajcie kierowce tira czy wie ze to do Orlenu nalezy? Star ma najtamsza rope w niemczech. Pitolicie o sedziach dupach itd

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej